אודות

לינה משותפת עם התינוק או התינוקת, מאפשרת למשפחה שזה עתה התרחבה יתרונות רבים: שינה איכותית ובטוחה, סיוע בהתאוששות לאחר לידה והעמקת הקשר והחיבור עם הבייבי: אפשר ליצור קשר עין, להכיר כל ציוץ ולא לפספס אף תנועה, מבט או חיוך וכל זאת, בהושטת יד ומבלי לקום בכלל מהמיטה.

"מתלבשת" – עריסה מתלבשת על מיטת ההוריםהיחידה בארץ עם מחבר בטיחותימספקת לכם פתרון מושלם ואיכותי של שינה משותפתשלווהביטחון ונוחות.

העריסה מיוצרת עבורכם באופן אישי, בהקשבה לצרכיכם ועם הרבה תשומת לב, לפי סוג ומידות המיטה, כולל פתרונות יצירתיים ומקוריים עבור מיטות לא סטנדרטיות וזוגות תאומים.
העריסה נצמדת בקלות ובפשטות ניתן גם לנתק אותה, לחבר דופן רביעית, לטייל עם המיטה בבית ולמעשה כך היא מתניידת. כל העת, התינוק או התינוקת מוגנים ובטוחים בעריסה שלהם ואתם יכולים לטפל, ללטף, לנשום, לישון ולאהוב – הכי קרוב שיש.

במהלך תקופת השכירות, לאחר הקניה וגם לפניה, אנחנו זמינים עבורכם בכל ערוצי תקשורת, מסביב לשעון. כשאתם רוכשים או משכירים "מתלבשת", אתם מצטרפים למשפחה של אלפי הורים שעשו זאת לפניכם ונתנו לעצמם את השקט הנפשי הכל כך דרוש בחודשי ההורות הראשונים.

הסיפור שלנו – איך הכל התחיל

כששתי תינוקות חדשות היו צפויות להיוולד במשפחה, לא הרגשנו מספיק בטוחים בעריסות הנצמדות שהיו בשוק באותה תקופה, אז סבא שלמה בנה לשתיהן עריסה מתחברת איכותית במתנה. החברים, השכנים והדודים התלהבו וסבא סוף סוף ראה הזדמנות להגשים את חלומו ישן: להקים סדנה מקצועית לבניה בעץ.

אבל הסיפור שלנו הוא לא על נגר אשר עוסק בעץ. לסבא שלמה, מהנדס מטוסים במקצועו, שנים של ניסיון בהנדסת אנוש. הוא תכנן ובנה 7 אבי טיפוס עד שהגיע לבסוף למוצר המוגמר והמושלם, שהוא ה"מתלבשת" שאתם מכירים היום.

על אף הצמיחה, הגדילה וההתרחבות, לחברה מקצועית ואיכותית, המספקת משלוחים לכל רחבי הארץ, מצפון ועד דרום, נשארנו חברה משפחתית, המעניקה יחס חם ואישי לכל אחד ואחת, כאילו הבייביז שלהם הם הנכדים הפרטיים שלנו.

הריון, לידה וראשית ההורות, מביאים איתם, לצד התרגשות ושמחה, גם לא מעט אתגרים. אפשרו לעצמכם להחזיר את ההרמוניה לתא המשפחתי וליהנות מחודשי החיים הראשונים של הבייבי עם פתרון שינה מושלם שעושה את כל ההבדל. מניסיון שלנו, לא תרצו להיפרד

צריכים עוד מידע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם