שאלות ותשובות

עריסה שמתלבשת מותאמת אישית לכל מיטת הורים על פי סוג המיטה ולפי מידות

הצוות המנוסה שלנו מייצר את המתלבשת על פי סוג מיטת ההורים והמידות המדויקות של הלקוח ודואג להתאים את העריסה לגובה מזרן ההורים וללא רווח ביניהם.

בוודאי !
המתלבשת מגיעה עם דופן רביעית לסגירה מלאה. עריסה שמתלבשת בנויה כך שאפשר יהיה לסגור אותה מבלי להסיר את העריסה ממיטת ההורים או להזיז בכלל, כדי לא להעיר תינוק הישן ומצד שני לגרום לכם ההורים לצאת רגועים ובביטחון מלא מהמיטה ומהחדר.

החבילה הרגילה כוללת עריסה , דופן רביעית לסגירה, 4 גלגלים 360 ולפחות שניים מהם עם מעצור.
חבילות הפרמיום כוללות את העריסה על כל חלקיה+ מזרן חדש +מערכת מצעים 100%כותנה.

החיבור של המתלבשת נעשה האמצעות המחבר הבטיחותי, מוצר ייחוד לנו. המחבר הבטיחותי מיוצר על פי מידה ועל פי סוג מיטת הלקוח. המחבר הבטיחותי עשוי מתכת מצופה סיליקון ונותן 100% בטיחות. בעזרתו ההלבשה על מיטת ההורים וההסרה נעשים בתנועת יד קלה נוחה והמותאמת לנשים לאחר לידה.

מאחר והמחבר מיוצר ממתכת(עם ציפוי) והוא מתלבש עם מיטתכם אין אפשרות של התרחקות המתלבשת.

עריסה שמתלבשת הופכת בתנועת יד קלה ומהירה לעריסה רגילה, סגורה ומתניידת. המתלבשת מצוידת ב 4 גלגלים , מהם 2 עם מעצורים. תוכלו בקלות לנייד אותה לכל חדר בבית, לגינה או אפילו במעלית לשכנה האהובה שלכם לקפה .

מאחר וההתאמות הן אישיות על פי סוג המיטה אין צורך בשום אביזר/כרית נוספים. המתלבשת תהייה צמודה למיטת ההורים ובאותו הגובה.

בישראל לא נכתב תקן לעריסות עם דופן נשלפת, לכן אין אפשרות להוציא תו תקן ואולם עריסה מיוצרת על פי דרישות התקן של עריסה רגילה.

עדיף להזמין את המתלבשת כחודשיים מראש . כך נהייה בטוחים שהמתלבשת תחכה לתינוק שלכם ולא להיפך.

לתאומים אנו ממליצים להזמין שתי מתלבשות. המחיר לשתיים הוא כמובן מוזל. ההוזלה לתאומים היא כמובן גם על כל המוצרים הנלווים.

חישוב התקופה ההשכרה מתחיל מהתאריך הוצאת העריסה ללקוחה או מתאריך תחילת השימוש. במידה וילדתם לאחר התאריך לידה המשוער אנא הודיעו לנו ונעדכן בהתאם.

במעמד הזמנת המתלבשת אתם משלמים 250₪ במזמנה טלפונית בלבד,עם הוצאת המתלבשת אליכם יתבצע חיוב היתרה.
הזמנה באתר יהיה חיוב מלא של כל סכום העיסקה

אנו מייצרים את המתלבשת כ 3-4 שבועות מראש. כשבועיים לפני תאריך הלידה המשוער אנו יוצרים איתכם קשר לתאום יום הספקת העריסה. אנו אוהבים שהעריסה מחכה בבית לבייבי ולא ההפך.

כמובן!
תוכלו להאריך לכל תקופה שתרצו. ההארכה מתבצעת על ידי המערכת בכל סוף תקופה לחודש אחד בלבד. מחיר ההארכה הוא המחיר החודשי של החבילה שבחרתם לשכור.

אנו משלחים לכל חלקי הארץ. המשלוח מגיע תוך כ 3-5 ימי עסקים. מחיר המשלוח הוא 75 שח'.

בהחלט ניתן. אנו נמצאים באחיטוב ברחוב הדקל 101. המתלבשת תחכה לכם שם בכל שעה שנוח לכם בין השעות 08:00-19:00 ובימי שישי עד השעה 14:00 .

צריכים עוד מידע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם